Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Życzenie śmierci
39069 wyświetleń

Życzenie śmierci (2018) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Death Wish
Czas trwania:
108 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj Życzenie śmierci Napisy PL film za darmo online Paul Kersey jest odnoszącym sukcesy chirurgiem z Chicago, który co dzień zajmuje się ratowaniem ludzkiego życia. Kiedy nieznani sprawcy dokonują ataku na jego ukochaną żonę i córkę, codzienność lekarza wywraca się do góry nogami. Policja pozostaje głucha na jego apele, więc zdesperowany postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość. Uwagę mediów zaczynają przyciągać zabójstwa kolejnych gangsterów, a pragnący zemsty Kersey decyduje się zacząć pomagać innym ofiarom. Nie wszystkim jednak podoba się fakt, że stoi on ponad prawem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Życzenie śmierci
  • Życzenie śmierci online
  • Życzenie śmierci za darmo
  • Życzenie śmierci Napisy PL
  • Życzenie śmierci Napisy PL online
  • Życzenie śmierci oglądaj
  • Życzenie śmierci Napisy PL bez limitów
  • Życzenie śmierci bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Życzenie śmierci online

zobacz również:
Urma
Urma (2020)
Ocena N/A

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.