Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Życzę ci śmierci

Życzę ci śmierci (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Killing Pact
Czas trwania:
82 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Życzę ci śmierci Lektor PL film za darmo online Hayley Udall (Emily Rose) po rozwodzie sama wychowuje 14-letnią córkę, a na dodatek ma na utrzymaniu byłego męża. Mężczyźnie podoba się wygodnie życie na koszt byłej żony, ona marzy, by wreszcie się od niego uwolnić. Z pomocą przychodzą jej Melanie (Melanie Stone) i Kevin (Brandon Ray Olive), którym pewnego wieczoru zwierza się ze swojego problemu. Nowi znajomi proponują, że pozbędą się kłopotu kobiety, jeśli ona w zamian wyświadczy im podobną przysługę. Gdy spełniają złożoną obietnicę, Hayley zostaje postawiona przed koniecznością wywiązania się ze swojej części umowy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Życzę ci śmierci
  • Życzę ci śmierci online
  • Życzę ci śmierci za darmo
  • Życzę ci śmierci Lektor PL
  • Życzę ci śmierci Lektor PL online
  • Życzę ci śmierci oglądaj
  • Życzę ci śmierci Lektor PL bez limitów
  • Życzę ci śmierci bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Życzę ci śmierci online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.