Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Świątek piątek - walentynki
6769 wyświetleń

Świątek piątek - walentynki

(2017)
Czas trwania:
70 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Katherine (Nicky Whelan) marzy o wielkiej miłości, ale wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki. Pewnego dnia wróżka (Marina Sirtis) przepowiada jej, że jeden z mężczyzn, których spotkała w walentynki, będzie tym jedynym. Kobieta usiłuje sobie przypomnieć wszystkich panów, z którymi zetknęła się w dniu zakochanych. W ten sposób wpada w swoistą pętlę czasu. Za sprawą magicznej sztuczki Cyganki dzień walentynek będzie się dla niej powtarzał do momentu, aż spotka miłość swojego życia.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Świątek piątek - walentynki
  • Świątek piątek - walentynki online
  • Świątek piątek - walentynki za darmo
  • Świątek piątek - walentynki Lektor PL
  • Świątek piątek - walentynki Lektor PL online
  • Świątek piątek - walentynki oglądaj
  • Świątek piątek - walentynki Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Świątek piątek - walentynki online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.