Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Śnieżka i fantastyczna siódemka

Śnieżka i fantastyczna siódemka (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Red Shoes and the Seven Dwarfs
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Śnieżka i fantastyczna siódemka Lektor PL film za darmo online Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Śnieżka i fantastyczna siódemka
  • Śnieżka i fantastyczna siódemka online
  • Śnieżka i fantastyczna siódemka za darmo
  • Śnieżka i fantastyczna siódemka Lektor PL
  • Śnieżka i fantastyczna siódemka Lektor PL online
  • Śnieżka i fantastyczna siódemka oglądaj
  • Śnieżka i fantastyczna siódemka Lektor PL bez limitów
  • Śnieżka i fantastyczna siódemka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Śnieżka i fantastyczna siódemka online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.