Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Śnię w obcym języku
2325 wyświetleń

Śnię w obcym języku (2017) Lektor PL
Czas trwania:
103 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj Śnię w obcym języku Lektor PL film za darmo online Martin (Fernando Álvarez Rebeil) jest idealistycznie podchodzącym do życia studentem lingwistyki. Chłopak zajmuje się badaniem wymierających języków. W ramach swoich prac naukowych wyjeżdża do meksykańskiej dżungli Veracruz. Ma nadzieję, że uda mu się nagrać dwie ostatnie osoby, które posługują się tubylczym językiem zikril - Isauro (José Manuel Poncelis) oraz Jacintę (Monica Miguel). Kobieta jednak umiera, a Martin odkrywa, że żyje jeszcze jeden człowiek znający ten język. Jest nim zdystansowany Evaristo (Eligio Meléndez). Młody lingwista staje przed trudnym zadaniem. Musi przekonać do rozmowy dwóch mężczyzn, którzy od ponad pół wieku są ze sobą skłóceni. Obraz został wyróżniony na wielu filmowych festiwalach międzynarodowych. Zdobył też Nagrodę Publiczności na MFF w Sundance.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Śnię w obcym języku
  • Śnię w obcym języku online
  • Śnię w obcym języku za darmo
  • Śnię w obcym języku Lektor PL
  • Śnię w obcym języku Lektor PL online
  • Śnię w obcym języku oglądaj
  • Śnię w obcym języku Lektor PL bez limitów
  • Śnię w obcym języku bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Śnię w obcym języku online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.