Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Śmiertelny Pocałunek

Śmiertelny Pocałunek (1955) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Kiss Me Deadly
Czas trwania:
106 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Śmiertelny Pocałunek Napisy PL film za darmo online Prywatny detektyw Mike Hammer zabiera pewnej nocy do swojego samochodu śmiertelnie przestraszoną dziewczynę - uciekinierkę ze szpitala psychiatrycznego. Po pewnym czasie zatrzymuje ich grupa mężczyzn, którzy najpierw torturują dziewczynę aż do jej śmierci, a potem pozorują wypadek samochodowy, po którym główny bohater jest ciężko ranny. Po wyjściu ze szpitala detektyw postanawia rozwikłać zagadkę nieszczęsnej pasażerki. Od tego momentu wplątuje się w tajemniczą aferę; zaprzyjaźniony agent FBI odradza mu prowadzenie śledztwa, pod jego samochód zostaje podłożona bomba zegarowa, jakiś gang dybie na jego życie

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Śmiertelny Pocałunek
  • Śmiertelny Pocałunek online
  • Śmiertelny Pocałunek za darmo
  • Śmiertelny Pocałunek Napisy PL
  • Śmiertelny Pocałunek Napisy PL online
  • Śmiertelny Pocałunek oglądaj
  • Śmiertelny Pocałunek Napisy PL bez limitów
  • Śmiertelny Pocałunek bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Śmiertelny Pocałunek online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.