Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Śmiertelna ucieczka

Śmiertelna ucieczka (2015) Lektor PL
Czas trwania:
93 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Śmiertelna ucieczka Lektor PL film za darmo online Reid (K.C. Clyde), przewodnik po alaskańskich lasach, udaje się na krótko do Los Angeles, aby pomóc przyjacielowi wybrać zaręczynowy pierścionek. Na miejscu poznaje Mię (Victoria Pratt), córkę właścicieli sklepu jubilerskiego, która proponuje, że pokaże mu miasto. Podczas zwiedzania spędzają ze sobą miło czas. Wieczorem Reid dowiaduje się, że musi natychmiast wracać do pracy. Mia postanawia towarzyszyć mu w podróży. Oboje nie wiedzą, że w rejonie, do którego zmierzają, czyha podwójne niebezpieczeństwo - gang bezlitosnych handlarzy narkotyków i niedźwiedź ludojad

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Śmiertelna ucieczka
  • Śmiertelna ucieczka online
  • Śmiertelna ucieczka za darmo
  • Śmiertelna ucieczka Lektor PL
  • Śmiertelna ucieczka Lektor PL online
  • Śmiertelna ucieczka oglądaj
  • Śmiertelna ucieczka Lektor PL bez limitów
  • Śmiertelna ucieczka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Śmiertelna ucieczka online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.