Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ślady zbrodni

Ślady zbrodni (2007) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Cleaner
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ślady zbrodni Lektor PL film za darmo online Były policjant Tom Carter (Samuel L. Jackson) od kilku lat zajmuje się sprzątaniem i dezynfekowaniem miejsc zbrodni. Pewnego dnia otrzymuje rutynowe zlecenie wyczyszczenia sceny brutalnego zabójstwa w jednym z domów na przedmieściach. Na miejscu nie zastaje gospodarzy, ale korzystając z klucza ukrytego pod wycieraczką dostaje się do wnętrza, gdzie jak zwykle perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Kiedy na drugi dzień zgłasza się z rachunkiem do właścicielki domu, ta twierdzi, że nie zamawiała żadnych tego typu usług. Tom zaczyna podejrzewać, że ktoś wykorzystał go jako narzędzie do usunięcia dowodów zbrodni...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ślady zbrodni
  • Ślady zbrodni online
  • Ślady zbrodni za darmo
  • Ślady zbrodni Lektor PL
  • Ślady zbrodni Lektor PL online
  • Ślady zbrodni oglądaj
  • Ślady zbrodni Lektor PL bez limitów
  • Ślady zbrodni bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ślady zbrodni online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.