Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Żelazny Jan

Żelazny Jan (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Der Eisenhans
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Żelazny Jan Lektor PL film za darmo online Lasy w królestwie młodego księcia Johannesa (Laurence Rupp) są bezustannie nawiedzane przez ducha zwanego Żelaznym Janem (Michael Mendl). Wkrótce jednak upiór zostaje schwytany i uwięziony w zamkowych lochach. Przejęty smutnym losem zjawy książę Johannes zwraca mu wolność. Żelazny Jan, w wyrazie wdzięczności, postanawia nauczyć młodzieńca sztuki przetrwania oraz bezpiecznej podróży po świecie. Uzbrojony w nowe umiejętności Johannes wyrusza w niebezpieczną podróż w nieznane. Na jego drodze pojawia się piękna księżniczka (Paula Schramm), w której młody książę zakochuje się z wzajemnością. Młodzieniec spotka również Czarnego Rycerza (André Hennicke), którego musi pokonać.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Żelazny Jan
  • Żelazny Jan online
  • Żelazny Jan za darmo
  • Żelazny Jan Lektor PL
  • Żelazny Jan Lektor PL online
  • Żelazny Jan oglądaj
  • Żelazny Jan Lektor PL bez limitów
  • Żelazny Jan bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Żelazny Jan online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.