Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Żelazna Małpa

Żelazna Małpa (1993) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Iron Monkey - Siu nin Wong Fei Hung chi: Tit ma lau - 少年黃飛鴻之鐵馬骝
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Żelazna Małpa Lektor PL film za darmo online Od lat gubernator i najzamożniejsi mieszkańcy jednej z chińskich prowincji, okradani są przez złodzieja zwanego „Żelazna Małpa” (Yu Rong-Guang), który rozdaje cały swój łup najbiedniejszym. Pewnego dnia do miasta przybywa Wong Kei-Ying (Donnie Yen), znany mistrz sztuk walki. Sprytny gubernator uwięziwszy jego syna, nakazuje mu złapać złodzieja. W tym samym czasie w mieście pojawia się Hin Hung (Yen Shi-Kwan), dysponujący zabójczymi umiejętnościami mistrz klasztoru Shaolin. Teraz Żelazna Małpa chcąc przeżyć, musi połączyć swoje siły z Wong Kei-Yingiem, by pokonać Hina i jego świtę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Żelazna Małpa
  • Żelazna Małpa online
  • Żelazna Małpa za darmo
  • Żelazna Małpa Lektor PL
  • Żelazna Małpa Lektor PL online
  • Żelazna Małpa oglądaj
  • Żelazna Małpa Lektor PL bez limitów
  • Żelazna Małpa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Żelazna Małpa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.