Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Żabi Król

Żabi Król (2008) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Der Froschkönig - The Frog Prince
Czas trwania:
59 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Żabi Król Lektor PL film za darmo online Świętująca osiemnaste urodziny księżniczka Zofia (Sidonie von Krosigk) otrzymuje prezent, który poleciła jej przekazać zmarła przed laty matka - złotą kulę mającą ustrzec dziewczynę przed błędami. Gdy solenizantka bawi się z przyjaciółkami, przedmiot przypadkiem wpada do pobliskiego stawu. Tego wieczoru księżniczka ma wybrać przyszłego małżonka spośród przybyłych książąt, dlatego rozpacza po stracie kuli. Kiedy zostaje sama, spotyka tajemniczą żabę umiejącą mówić. Za pomoc w wydobyciu złotej zguby z wody płaz prosi dziewczynę, by wzięła go ze sobą do zamku. Po odzyskaniu kuli księżniczka nie dotrzymuje jednak danego słowa, ale król nakazuje córce spełnić obietnicę i wpuścić żabę na przyjęcie. Wypełniwszy prośby zielonego gościa Zofia odkrywa jego niezwykły sekret.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Żabi Król
  • Żabi Król online
  • Żabi Król za darmo
  • Żabi Król Lektor PL
  • Żabi Król Lektor PL online
  • Żabi Król oglądaj
  • Żabi Król Lektor PL bez limitów
  • Żabi Król bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Żabi Król online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.