Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zwyczajna kobieta

Zwyczajna kobieta (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Nur eine Frau - A Regular Woman
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zwyczajna kobieta Lektor PL film za darmo online Aynur, Niemka pochodzenia tureckiego, walczy o wolne, samostanowione życie w obliczu sprzeciwu swojej rodziny. Bracia odmawiają przyjęcia jej stylu życia; obelgi i groźby wciąż się nasilają. Wreszcie młoda kobieta zgłasza policji swojego najstarszego brata. Nie czuje się już bezpiecznie w domu, więc zabiera dziecko i wprowadza się do koleżanki. W tym samym czasie rodzina próbuje znaleźć żonę dla swojego brata, swojego przyszłego zabójcy. Udaje im się zdyscyplinować młodą Turkę Melek, graną przez Evina, by w ciągu kilku tygodni zostać surowym, pobożnym muzułmaninem. Jest częścią ich planu, mającego za zadanie zająć się małym chłopcem po śmierci Hatuna. A potem morderstwo zostaje popełnione.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zwyczajna kobieta
  • Zwyczajna kobieta online
  • Zwyczajna kobieta za darmo
  • Zwyczajna kobieta Lektor PL
  • Zwyczajna kobieta Lektor PL online
  • Zwyczajna kobieta oglądaj
  • Zwyczajna kobieta Lektor PL bez limitów
  • Zwyczajna kobieta bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zwyczajna kobieta online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.