Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zweibettzimmer

Zweibettzimmer (2017) Lektor PL
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zweibettzimmer Lektor PL film za darmo online Konstanze (Anja Kling) jest samotną, dobrze zorganizowaną kobietą po czterdziestce. Niedawno rozstała się z mężem Philippem (Stephan Kampwirth) i teraz samotnie wychowuje dwoje dzieci. Okoliczności zmuszają ją jednak do pobytu w klinice rehabilitacyjnej. Tam poznaje Jacqueline (Carol Schuler), która całkowicie różni się od niej podejściem do życia i temperamentem. Początkowo kobiety nie darzą się sympatią...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

-no tags-
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zweibettzimmer online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.