Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Złota gęś

Złota gęś (2013) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Die goldene Gans - The golden goose
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Złota gęś Lektor PL film za darmo online Simpleton (Jeremy Mockridge) jest biednym stolarzem. Mężczyzna jest naiwny i z tego powodu staje się obiektem drwin. Największym marzeniem Simpletona jest rozśmieszenie księżniczki (Jella Haase), która od jakiegoś czasu jest pogrążona w głębokim smutku. Pewnego dnia mężczyzna spotyka żebraka, z którym dzieli się jedzeniem. Biedak w podzięce za dobroć stolarza daje mu złotą gęś. Posiadając magicznego ptaka, Simpleton decyduje się udać do księżniczki, by ją uszczęśliwić. Na jego drodze pojawiają się jednak chciwi ludzie, chcący zdobyć drogocenną gęś.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Złota gęś
  • Złota gęś online
  • Złota gęś za darmo
  • Złota gęś Lektor PL
  • Złota gęś Lektor PL online
  • Złota gęś oglądaj
  • Złota gęś Lektor PL bez limitów
  • Złota gęś bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Złota gęś online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.