Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh

Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh (2019) Napisy PL
Czas trwania:
115 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh Napisy PL film za darmo online Najbardziej kontrowersyjny film tegorocznego Berlinale i ironiczny komentarz Fatiha Akina do rosnącej popularności opowieści o seryjnych mordercach. Fritz Honka (przerażająco wiarygodny Jonas Dassler) stanowi chodzące zaprzeczenie gładkolicego Zaca Efrona z "Podłego, okrutnego, złego". Obrzydliwy zarówno pod względem moralnym, jak i fizycznym mężczyzna należy do stałych bywalców obskurnego hamburskiego baru Der goldene Handschuh. Właśnie tam Honka poznaje swoje ofiary – prostytutki, które zwabia do mieszkania, a następnie morduje ze szczególnym okrucieństwem. Portretując działania swojego bohatera, Akin nie odwraca wzroku i nie daje widzowi taryfy ulgowej. Ekranowa przemoc zostaje ukazana w sposób skrajnie realistyczny, a czynione przez Honkę zło nie ma w sobie żadnego dwuznacznego powabu. Reżyser nie pozwala też traktować swojej opowieści jako zamkniętej historii z dalekiej przeszłości. Choć akcja filmu toczy się w latach 70., wygłaszane przez bohatera mizoginiczne i ksenofobiczne tyrady wydają się niepokojąco aktualne również dziś.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh
  • Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh online
  • Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh za darmo
  • Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh Napisy PL
  • Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh Napisy PL online
  • Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh oglądaj
  • Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh Napisy PL bez limitów
  • Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Złota Rękawiczka - Der Goldene Handschuh online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.