Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zniknięcie Sidneya Halla
13179 wyświetleń

Zniknięcie Sidneya Halla (2017) Lektor PL
Czas trwania:
117 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj za darmo Zniknięcie Sidneya Halla Lektor PL filmy Po wydaniu bestsellerowej książki inspirowanej śmiercią licealnego kolegi z klasy, kontrowersyjny pisarz Sidney Hall (Logan Lerman) staje się z dnia na dzień sławny i rozpoznawalny. Jego związek z Melody (Elle Fanning) zaczyna się rozpadać, gdy mroczne konsekwencje książki brutalnie ingerują w ich wspólne życie... aż Sidney nieoczekiwanie znika bez śladu. Blisko dekadę później pojawia się tajemniczy detektyw (Kyle Chandler), który poszukuje zaginionego pisarza i próbuje odkryć zagadkowy związek jego powieści z serią niewyjaśnionych podpaleń.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Zniknięcie Sidneya Halla
  • Zniknięcie Sidneya Halla online
  • Zniknięcie Sidneya Halla za darmo
  • Zniknięcie Sidneya Halla Lektor PL
  • Zniknięcie Sidneya Halla Lektor PL online
  • Zniknięcie Sidneya Halla oglądaj
  • Zniknięcie Sidneya Halla Lektor PL bez limitów
  • Znikn
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zniknięcie Sidneya Halla online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.