Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ziemia i krew

Ziemia i krew (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
La Terre et le sang - Earth and Blood
Czas trwania:
80 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ziemia i krew Lektor PL film za darmo online Saïd wystawia na sprzedaż znajdujący się w głębi lasu tartak, aby zapewnić lepszą przyszłość swojej osiemnastoletniej córce Sarah. Nie wie jednak, że jeden z jego praktykantów został zmuszony przez brata do ukrycia w zakładzie dużych ilości kokainy. Gdy na miejscu pojawiają się członkowie gangu, do którego należały narkotyki, Saïd szybko zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Przestępcy mają przewagę liczebną, jednak Saïd zna swój tartak lepiej, niż ktokolwiek inny. Aby chronić Sarah, przekształca go w fortecę, z której przypuszcza kontratak. Wraz z ilością ofiar rośnie również pragnienie zemsty...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ziemia i krew
  • Ziemia i krew online
  • Ziemia i krew za darmo
  • Ziemia i krew Lektor PL
  • Ziemia i krew Lektor PL online
  • Ziemia i krew oglądaj
  • Ziemia i krew Lektor PL bez limitów
  • Ziemia i krew bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ziemia i krew online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.