Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ziemia Noego

Ziemia Noego (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Nuh Tepesi - Noah Land
Czas trwania:
109 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ziemia Noego Lektor PL film za darmo online Ibrahim (Haluk Bilginer) jest śmiertelnie chory. Na łożu śmierci prosi syna Ömera (Ali Atay) o pomoc w dotarciu do rodzinnej wioski. Chciałby zostać pochowany pod drzewem, które sam zasadził jako młody chłopak. Kiedy docierają na miejsce, okazuje się, że drzewo stało się świątynią i według legendy zostało zasadzone przez Noego wkrótce po Wielkiej Powodzi. Ibrahim upiera się przy swojej wersji zdarzeń, ale nie znajduje zrozumienia. W konsekwencji – konflikt między nim a mieszkańcami wioski przybiera na sile. Turecki poetycki dramat przedstawiający próby rekonstrukcji relacji łączącej umierającego ojca i synem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ziemia Noego
  • Ziemia Noego online
  • Ziemia Noego za darmo
  • Ziemia Noego Lektor PL
  • Ziemia Noego Lektor PL online
  • Ziemia Noego oglądaj
  • Ziemia Noego Lektor PL bez limitów
  • Ziemia Noego bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ziemia Noego online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.