Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zgniłe jaja

Zgniłe jaja (2003) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Bad Eggs
Czas trwania:
98 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zgniłe jaja Lektor PL film za darmo online Ben Kinnear (Mick Molloy) i jego kolega Mike Paddock(Bob Franklin) są detektywami w oddziale policji Zero Tolerance Unit. Po serii dziwnych wypadków między innymi śmierci sędziego i pożarem domu, zostają przydzieleni do jednostki mundurowej. Co wiecej są znieslawieni na głównej stronie gazety przez byłą dziewczynę Bena, Julie Bale (Judith Lucy), która też kiedyś była "gliną", ale teraz jest reporterką szukającą rewanżu. Jednak kiedy Ben odkrywa dziwne powiązanie pomiędzy wydarzeniami i szefem kasyna, którego on i Mike śledzili, decydują że nie mogą dłużej przymykać oczu na korupcję rozpowszechniającą się wśród kolegow z pracy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zgniłe jaja
  • Zgniłe jaja online
  • Zgniłe jaja za darmo
  • Zgniłe jaja Lektor PL
  • Zgniłe jaja Lektor PL online
  • Zgniłe jaja oglądaj
  • Zgniłe jaja Lektor PL bez limitów
  • Zgniłe jaja bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zgniłe jaja online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.