Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zemsta Vajry

Zemsta Vajry (2013) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Wrath Of Vajra - Jin Gang Wang - 金刚王
Czas trwania:
115 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zemsta Vajry Lektor PL film za darmo online Lata 40. XX w., inwazja Japonii na Chiny. Nie mogąc złamać ducha Chińczyków, książę Shiroginomiya (Hiroyuki Ikeuchi) zwraca się do mistrza zdelegalizowanej sekty Hades, Amano Kawao (Yasuaki Kurata), by wspomógł cesarstwo w wojnie. Mistrz wysyła swojego najzdolniejszego ucznia, Kurashige Daisuke (Sung-jun Yoo), by założył świątynię w Chinach i pokonał psychologicznie wroga przez pranie mózgu chińskim dzieciom. Tylko były uczeń Amano, zwany Królem Vajry (Yu Xing), może się przeciwstawić morderczym umiejętnościom wyszkolonych zabójców. Ma on niejeden powód do zemsty na sekcie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zemsta Vajry
  • Zemsta Vajry online
  • Zemsta Vajry za darmo
  • Zemsta Vajry Lektor PL
  • Zemsta Vajry Lektor PL online
  • Zemsta Vajry oglądaj
  • Zemsta Vajry Lektor PL bez limitów
  • Zemsta Vajry bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zemsta Vajry online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.