Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zegar czarnoksiężnika

Zegar czarnoksiężnika (2018) Dubbing PL
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 4/5
Opis:
Oglądaj Zegar czarnoksiężnika Dubbing PL film za darmo online Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopak odkrywa, że wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii Isaaca Izarda, który skonstruował zegar odmierzający czas do nadchodzącej Apokalipsy. Zegar ukryty jest w murach ogromnej posiadłości, a jego odnalezienie jest jedynym sposobem, by powstrzymać nadchodzącą zagładę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zegar czarnoksiężnika CAM
  • Zegar czarnoksiężnika CAM online
  • Zegar czarnoksiężnika CAM za darmo
  • Zegar czarnoksiężnika CAM Dubbing PL
  • Zegar czarnoksiężnika CAM Dubbing PL online
  • Zegar czarnoksiężnika CAM oglądaj
  • Zegar czarnoksiężnika CAM Dubbing PL bez lim
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zegar czarnoksiężnika online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.