Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ze mną nie zginiesz

Ze mną nie zginiesz (2014) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Loin des hommes
Czas trwania:
101 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ze mną nie zginiesz Lektor PL film za darmo online Daru jest nauczycielem w szkole podstawowej gdzieś w Górach Atlasu. Żyje samotnie, bez wygód, choć nie narzeka na swój los. Okolica nie jest spokojna - toczą się zaciekłe walki między wojskami francuskimi a rebeliantami. Daru trafia na jednego z nich - zostaje mu powierzona misja odprowadzenia go pod sąd w Tinguit, gdzie odpowie na zarzut morderstwa. Spotkanie dwóch różnych światów: potomka europejskich osadników i autochtona, który na ziemi przodków nie może już czuć się jak u siebie, zrodzi nietypowe pokrewieństwo przekonań i swego rodzaju przyjaźń.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ze mną nie zginiesz
  • Ze mną nie zginiesz online
  • Ze mną nie zginiesz za darmo
  • Ze mną nie zginiesz Lektor PL
  • Ze mną nie zginiesz Lektor PL online
  • Ze mną nie zginiesz oglądaj
  • Ze mną nie zginiesz Lektor PL bez limitów
  • Ze mną nie zginiesz bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ze mną nie zginiesz online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.