Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zdrajcy i inne niewiniątka
11944 wyświetleń

Zdrajcy i inne niewiniątka (2018) Lektor PL
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj za darmo Zdrajcy i inne niewiniątka Lektor PL filmy Amelia Schneider (Margarita Broich) wraca do domu w 30. rocznicę ślubu. Okazuje się jednak, że jej mąż zmarł na zawał serca i jego ciało leży pod jabłonią. Do parafii przybył nowy ksiądz, Bendikt (Thomas Heinze), który pomaga jej przetrwać ciężkie chwile. Córka Amelii, Lou (Maria Ehrich), wcale nie jest zachwycona podejrzanym zaangażowaniem duchownego w życie prywatne parafianek. Podejrzewa, że jej matka zakochała się w mężczyźnie. Młoda dziewczyna studiuje w Berlinie, jednak niezbyt dobrze radzi sobie w życiu osobistym. Zaszła w ciążę, a jej chłopak Andi (Frederik Götz) nie chce jeszcze zostać ojcem. Lou musi podjąć trudną decyzję, co zrobić z nieplanowanym dzieckiem. Pewnego dnia, gdy wraca do domu, przygarnia samotnego włóczęgę, Gilberta (Vladimir Burlakov). Proponuje mu tymczasowe zakwaterowanie w szopie ogrodowej.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Zdrajcy i inne niewiniątka
  • Zdrajcy i inne niewiniątka online
  • Zdrajcy i inne niewiniątka za darmo
  • Zdrajcy i inne niewiniątka Lektor PL
  • Zdrajcy i inne niewiniątka Lektor PL online
  • Zdrajcy i inne niewiniątka oglądaj
  • Zdrajcy i inne niewiniątka Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zdrajcy i inne niewiniątka online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.