Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zathura - kosmiczna przygoda

Zathura - kosmiczna przygoda (2005) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Zathura - kosmiczna przygoda
Czas trwania:
113 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zathura - kosmiczna przygoda Dubbing PL film za darmo online Podczas grania w tajemniczą grę, którą odkryli w piwnicy swojego starego domu, dwaj wiecznie kłócący się bracia zostają wciągnięci do najgłębszej, najciemniejszej przestrzeni kosmicznej. W czasie tej fantastycznej podróży, dołącza do nich opuszczony astronauta i muszą przeżyć kilka kosmicznych wyzwań. Jeżeli nie zakończą gry i nie dotrą do planety Zathura, mogą zostać uwięzieni w przestrzeni kosmicznej na zawsze.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zathura - kosmiczna przygoda
  • Zathura - kosmiczna przygoda online
  • Zathura - kosmiczna przygoda za darmo
  • Zathura - kosmiczna przygoda Dubbing PL
  • Zathura - kosmiczna przygoda Dubbing PL online
  • Zathura - kosmiczna przygoda oglądaj
  • Zathura - kosmiczna przygoda Dubbing PL bez limitów
  • Zathura - kosmiczna przygoda bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zathura - kosmiczna przygoda online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.