Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zapach śmierci

Zapach śmierci (2005) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Reeker
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zapach śmierci Lektor PL film za darmo online Grupa nastolatków udaje się samochodem na koncert. Wśród nich znajduje się skrajnie nieodpowiedzialny Trip, który wykradł narkotyki Radfordowi, jednemu ze swoich dealerów. Niespodziewanie dla wszystkich w samochodzie kończy się benzyna a jedyna stacja w pobliżu wygląda na zupełnie opuszczoną. Jedynym rozwiązaniem jest zatem przeczekać w tym miejscu noc i szukać pomocy po wschodzie słońca. Tej nocy jednak zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Uczestnicy wycieczki zaczynają znikać z niewyjaśnionych powodów a na miejscu zjawia się zupełnie nieoczekiwanie Radford. Wszystko to potęguje tylko strach i niepewność czy to co dzieje się wokół nich jest prawdziwe.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zapach śmierci
  • Zapach śmierci online
  • Zapach śmierci za darmo
  • Zapach śmierci Lektor PL
  • Zapach śmierci Lektor PL online
  • Zapach śmierci oglądaj
  • Zapach śmierci Lektor PL bez limitów
  • Zapach śmierci bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zapach śmierci online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.