Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zanim się pojawiłeś

Zanim się pojawiłeś (2016) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Me Before You
Czas trwania:
110 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zanim się pojawiłeś Napisy PL film za darmo online Louisa "Lou" Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zanim się pojawiłeś
  • Zanim się pojawiłeś online
  • Zanim się pojawiłeś za darmo
  • Zanim się pojawiłeś Napisy PL
  • Zanim się pojawiłeś Napisy PL online
  • Zanim się pojawiłeś oglądaj
  • Zanim się pojawiłeś Napisy PL bez limitów
  • Zanim się pojawiłeś bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zanim się pojawiłeś online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.