Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zaginiony Wojownik

Zaginiony Wojownik (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Lost Bladesman - Guan yun chang - 关云长
Czas trwania:
107 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zaginiony Wojownik Lektor PL film za darmo online W okresie wojen trzech królestw, starożytne Chiny przechodzą kryzys. Aby zjednoczyć kraj, generał Cao Cao (Wen Jiang), pełniący rzeczywistą władzę zamiast cesarza, werbuje do pomocy największego wojownika jakiego znają Chiny - Guan Yu (Donnie Yen). Jednak Guan Yu jest lojalnym przyjacielem Liu Bei (Alex Fong), wroga Cao Cao. Aby zmusić niezrównanego wojownika do walki, generał bierze jako zakładnika jego ukochaną - Qi Lan (Betty Sun). Po doprowadzeniu wojsk Cao Cao do zwycięstwa, Guan Yu postanawia wraz z Qi Lan przyłączyć się do Liu Bei, lecz z rozkazu cesarza jego wojska mają nie dopuścić, aby wojownik dotarł do celu żywy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zaginiony Wojownik
  • Zaginiony Wojownik online
  • Zaginiony Wojownik za darmo
  • Zaginiony Wojownik Lektor PL
  • Zaginiony Wojownik Lektor PL online
  • Zaginiony Wojownik oglądaj
  • Zaginiony Wojownik Lektor PL bez limitów
  • Zaginiony Wojownik bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zaginiony Wojownik online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.