Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zaginione dziewczyny

Zaginione dziewczyny (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lost Girls
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zaginione dziewczyny Lektor PL film za darmo online Pewnej nocy niespodziewanie znika 24-letnia Shannan Gilbert. Jej matka Mari (w tej roli nominowana do Oscara Amy Ryan) rozpoczyna niełatwe poszukiwania, podczas których mierzy się z bolesną prawdą o córce i o sobie samej, a także z uprzedzeniami śledczych. Mari nie poddaje się jednak i postanawia odnaleźć Shannan za wszelką cenę. Podążając tropem córki kobieta trafia w sam środek hermetycznej społeczności mieszkającej w pobliżu odludnego skrawka wybrzeża Long Island. Odkrycia, których dokonuje, zmuszają organy ścigania oraz media do wzięcia pod lupę nierozwiązanych spraw zabójstw kilkunastu prostytutek - młodych kobiet, których historie Mari chce opowiedzieć całemu światu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zaginione dziewczyny
  • Zaginione dziewczyny online
  • Zaginione dziewczyny za darmo
  • Zaginione dziewczyny Lektor PL
  • Zaginione dziewczyny Lektor PL online
  • Zaginione dziewczyny oglądaj
  • Zaginione dziewczyny Lektor PL bez limitów
  • Zaginione dziewczyny bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zaginione dziewczyny online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.