Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zaginiona nastolatka

Zaginiona nastolatka (2007) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Seventeen and Missing
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zaginiona nastolatka Lektor PL film za darmo online Emilie (Dedee Pfeiffer) żyje w separacji z mężem. Samotnie wychowuje Kevina i Lori, z którymi ma coraz częstsze problemy. Pewnego dnia, gdy córka nie wraca z prywatki, Emilie ogarnia niepokój. Prześladują ją wizje porwanej córki, uwięzionej bez żywności i wody w podziemnym bunkrze. Przerażona kobieta wzywa męża i opowiada mu o tym, co widziała. Jest przekonana, że jej wizje są prawdziwe. Prosi Richarda o pomoc w ustaleniu, kim jest nieznajomy, którego ujrzała oczami wyobraźni.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zaginiona nastolatka
  • Zaginiona nastolatka online
  • Zaginiona nastolatka za darmo
  • Zaginiona nastolatka Lektor PL
  • Zaginiona nastolatka Lektor PL online
  • Zaginiona nastolatka oglądaj
  • Zaginiona nastolatka Lektor PL bez limitów
  • Zaginiona nastolatka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zaginiona nastolatka online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.