Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zaginiona miłość

Zaginiona miłość (2016) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Abducted Love
Czas trwania:
94 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zaginiona miłość Lektor PL film za darmo online Dentystka Anne Bradshaw (Daphne Zuniga) mieszka na spokojnym przedmieściu. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej mąż Dale (Robert Underwood) nie odebrał córki ze szkoły. Ukochany, który jest księgowym, nie zjawił się także w pracy. Wszystko wskazuje na to, że został porwany. Śledztwo w tej sprawie rozpoczyna detektyw Barry Matthews (Aaron Pearl). Anne, niespodziewanie dla samej siebie, zakochuje się w nim. Jednak wkrótce dochodzenie przejmuje agentka narkotykowa Sarah Pullman (Johannah Newmarch), która przez wiele poprzedzających miesięcy obserwowała firmę zaginionego. Jest przekonana, że Anne również jest zamieszana w handel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zaginiona miłość
  • Zaginiona miłość online
  • Zaginiona miłość za darmo
  • Zaginiona miłość Lektor PL
  • Zaginiona miłość Lektor PL online
  • Zaginiona miłość oglądaj
  • Zaginiona miłość Lektor PL bez limitów
  • Zaginiona miłość bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zaginiona miłość online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.