Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę

Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Hailey Dean Mysteries: A Prescription for Murder
Czas trwania:
84 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę Lektor PL film za darmo online Psychologist and former prosecutor Hailey Dean aids her friend Detective Garland Fincher in investigating a rapidly growing string of murders at Atlanta Memorial Hospital when Fincher’s girlfriend Dr. Meghan Phillips is named a suspect in the first killing. As the list of suspects grows with each new victim’s death, Hailey’s keen investigative skills, her uncanny ability to read people, and her passion for justice lead her through a labyrinth of clues that eventually point to the killer. But when she gets too close to the truth, Hailey becomes the killer’s next target for murder.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę
  • Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę online
  • Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę za darmo
  • Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę Lektor PL
  • Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę Lektor PL online
  • Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę oglądaj
  • Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę Lektor PL bez limitów
  • Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zagadki Hailey Dean: Śmierć Na Receptę online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.