Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary

Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary (2018) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Ghost Killers VS. Bloody Mary
Czas trwania:
103 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary Napisy PL film za darmo online Czworo niezbyt rozgarniętych YouTuberów nagrywających filmiki na tematy związane z duchami, usiłuje zdobyć szerszą widownię, sławę oraz pieniądze. Wspaniałą okazją może stać się dla nich próba rozwikłania zagadki związanej z miejską legendą o bawełnianej dziewczynce, zwanej również Krwawą Mary, ukazującej się w łazience, w jednym z brazylijskich liceów. Film otrzymał główną nagrodę na festiwalu w Edmonton w 2019r.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary
  • Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary online
  • Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary za darmo
  • Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary Napisy PL
  • Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary Napisy PL online
  • Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary oglądaj
  • Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary Napisy PL bez limitów
  • Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zabójcy Duchów vs Krwawa Mary online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.