Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce

Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Take Me Somewhere Nice
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce Lektor PL film za darmo online Alma (Sara Luna Zoric) jest dorastającą dziewczyną o bośniackich korzeniach, która mieszka w Amsterdamie. Pewnego dnia postanawia wyjechać do Mostaru, aby odnaleźć ojca, którego nie zna, i poznać kraj, z którego pochodzi. Niestety nic nie przebiega zgodnie z planem. Kuzyn Emir (Ernad Prnjavorac) nie wita jej z oczekiwaną życzliwością, a w dodatku ciągle wyśmiewa tryb życia na zachodzie. Jakby tego było mało, dziewczyna nawiązuje namiętną relację z najlepszym przyjacielem krewniaka, Denisem (Lazar Dragojevic). We troje wyruszają razem w nieznane, by odkryć kulturę swoich przodków. Podczas tej podróży Alma staje się kobietą.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce
  • Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce online
  • Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce za darmo
  • Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce Lektor PL
  • Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce Lektor PL online
  • Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce oglądaj
  • Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce Lektor PL bez limitów
  • Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.