Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Za niebieskimi drzwiami

Za niebieskimi drzwiami (2016) Film Polski
Oryginalny tytuł:
Za niebieskimi drzwiami
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Film Polski

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Za niebieskimi drzwiami Film Polski film za darmo online Film "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci - ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele - magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata "we śnie". Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Za niebieskimi drzwiami
  • Za niebieskimi drzwiami online
  • Za niebieskimi drzwiami za darmo
  • Za niebieskimi drzwiami Film Polski
  • Za niebieskimi drzwiami Film Polski online
  • Za niebieskimi drzwiami oglądaj
  • Za niebieskimi drzwiami Film Polski bez limitów
  • Za niebieskimi drzwiami bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Za niebieskimi drzwiami online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.