Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Z najwyższego szczytu

Z najwyższego szczytu (2017) Lektor PL
Czas trwania:
98 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5
Opis:
Oglądaj Z najwyższego szczytu Lektor PL film za darmo online Scott (Kev Adams) jest utalentowanym snowboardzistą i ma jedno marzenie - być numerem jeden. Chce dokonać tego, czego nikt jeszcze nie odważył się zrobić, czyli przejść całą trasę na szczyt góry Everest i spróbować zejść trasą najbardziej stromych, najbardziej niebezpiecznych stoków. Przybywa do Chamonix, znanej jako światowa stolicy narciarstwa i niespodziewanie spotyka tam byłego mistrza świata (Vincent Elbaz), który teraz pracuje jako przewodnik górski. Scott wie, że to spotkanie, które może doprowadzić go na szczyt.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Z najwyższego szczytu
  • Z najwyższego szczytu online
  • Z najwyższego szczytu za darmo
  • Z najwyższego szczytu Lektor PL
  • Z najwyższego szczytu Lektor PL online
  • Z najwyższego szczytu oglądaj
  • Z najwyższego szczytu Lektor PL bez limitów
  • Z najwyższego szczytu bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Z najwyższego szczytu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.