Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Z miłości do...

Z miłości do... (2012) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Song for Marion
Czas trwania:
93 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Z miłości do... Lektor PL film za darmo online Para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo, mieszkające w obskurnym blokowisku w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów, prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku inwalidzkim raz w tygodniu na próby, samemu nie wchodząc nawet na salę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Z miłości do...
  • Z miłości do... online
  • Z miłości do... za darmo
  • Z miłości do... Lektor PL
  • Z miłości do... Lektor PL online
  • Z miłości do... oglądaj
  • Z miłości do... Lektor PL bez limitów
  • Z miłości do... bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Z miłości do... online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.