Logowanie

Oglądaj

Gatunki


X-Men: Pierwsza Klasa

X-Men: Pierwsza Klasa (2011) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
X-Men: First Class
Czas trwania:
132 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj X-Men: Pierwsza Klasa Napisy PL film za darmo online Widowiskowy film akcji, ukazujący początki epickiej sagi X-Men. Zanim Charles Xavier (James McAvoy) i Erik Lensherr (Michael Fassbender) przybrali imiona Profesor X i Magneto, byli młodymi ludźmi, którzy odkryli w sobie niezwykłe moce. Nim zostali zaciętymi wrogami, byli bliskimi przyjaciółmi, którzy połączyli swe siły z innymi Mutantami, aby zapobiec największemu zagrożeniu, przed którym stanął świat. Wkrótce jednak rozdzielił ich konflikt, który doprowadził do wybuchu wiecznej wojny między Bractwem skupionym wokół Magneto a grupą X-Men, której przewodził Profesor X. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • X-Men: Pierwsza Klasa
  • X-Men: Pierwsza Klasa online
  • X-Men: Pierwsza Klasa za darmo
  • X-Men: Pierwsza Klasa Napisy PL
  • X-Men: Pierwsza Klasa Napisy PL online
  • X-Men: Pierwsza Klasa oglądaj
  • X-Men: Pierwsza Klasa Napisy PL bez limitów
  • X-Men: Pierwsza Klasa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

X-Men: Pierwsza Klasa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.