Logowanie

Oglądaj

Gatunki


X-Men: Ostatni bastion

X-Men: Ostatni bastion (2006) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
X-Men: The Last Stand
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj X-Men: Ostatni bastion Napisy PL film za darmo online Wynaleziono lekarstwo odwracające proces mutowania. Po raz pierwszy mutanty stają przed wyborem: zachować swą unikalność, co oznacza skazanie się na wieczną izolację i alienację, czy też wyrzec się pozyskanej w wyniku mutacji mocy. Przeciwstawne punkty widzenia przywódców mutantów; Charlesa Xaviera, który naucza tolerancji, i Erika Lehnsherra (Magneto), który wierzy w przetrwanie najsilniejszych, zostają poddane ostatecznej próbie; dochodzi do wojny, która ma rozstrzygnąć wszelkie spory.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • X-Men: Ostatni bastion
  • X-Men: Ostatni bastion online
  • X-Men: Ostatni bastion za darmo
  • X-Men: Ostatni bastion Napisy PL
  • X-Men: Ostatni bastion Napisy PL online
  • X-Men: Ostatni bastion oglądaj
  • X-Men: Ostatni bastion Napisy PL bez limitów
  • X-Men: Ostatni bastion bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

X-Men: Ostatni bastion online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.