Logowanie

Oglądaj

Gatunki


X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Geneza: Wolverine (2009) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
X-Men Origins: Wolverine
Czas trwania:
107 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj X-Men Geneza: Wolverine Napisy PL film za darmo online Hugh Jackman po raz kolejny wciela się w postać Wolverina - tym razem żąda zemsty! Ten wypełniony mocnymi wrażeniami thriller zatopi ostre jak brzytwa pazury z adamantium w tajemniczym początku historii Logana / Wolverina. Zobacz jego pełną przemocy i zarazem romantyczną przeszłość, złożone relacje łączące go z Victorem Creedem / Sabertooth (Liev Schreiber) oraz złowieszczy program Broń X, który wyzwala w uczestnikach dziką furię. W swojej podróży Wolverine stawia również czoło legendarnym mutantom, takim jak Deadpool (Ryan Reynolds) i Gambit (Taylor Kitsch). Przygotuj się na głęboką, mroczną i niesamowicie widowiskową część sagi X-Menów!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • X-Men Geneza: Wolverine
  • X-Men Geneza: Wolverine online
  • X-Men Geneza: Wolverine za darmo
  • X-Men Geneza: Wolverine Napisy PL
  • X-Men Geneza: Wolverine Napisy PL online
  • X-Men Geneza: Wolverine oglądaj
  • X-Men Geneza: Wolverine Napisy PL bez limitów
  • X-Men Geneza: Wolverine bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

X-Men Geneza: Wolverine online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.