Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wyprawa do tajemniczej doliny
8030 wyświetleń

Wyprawa do tajemniczej doliny (2017) Lektor PL
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj za darmo Wyprawa do tajemniczej doliny Lektor PL filmy W chińskich górach Shennongjia rozbija się niewielki samolot. Stara legenda głosi, że w tej okolicy mieszka tajemniczy człowiek-małpa, Yern (Douglas Tait). Wśród ocalałych pasażerów jest nastoletni Chińczyk i jego amerykańska opiekunka. Wkrótce dochodzi do nieoczekiwanego spotkania rozbitków z Yerenem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Wyprawa do tajemniczej doliny
  • Wyprawa do tajemniczej doliny online
  • Wyprawa do tajemniczej doliny za darmo
  • Wyprawa do tajemniczej doliny Lektor PL
  • Wyprawa do tajemniczej doliny Lektor PL online
  • Wyprawa do tajemniczej doliny oglądaj
  • Wyprawa do tajemniczej
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Wyprawa do tajemniczej doliny online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.