Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wyścig

Wyścig (2019) Lektor PL
Czas trwania:
96 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Wyścig Lektor PL film za darmo online Uprawianie sportu zawodowego wiąże się w dzisiejszych czasach z wieloma wyrzeczeniami oraz nieustanną walką - z przeciwieństwami losu, z równie zaciętymi konkurentami, z fizycznymi dolegliwościami, z własną głową. Felixowi zdaje się to nie przeszkadzać. Chłopak jest kolarzem i ma w sobie ducha zwycięzcy, lubi współzawodnictwo, dobrze czuje się na trasie. Jego jedynym problemem jest żądający przekraczania kolejnych granic ojciec, niespełniony kolarz, który chciałby widzieć w synu przyszłego mistrza świata. Po jednej z kłótni krewki Felix opuszcza rodzinne strony, by rozwijać się na własną rękę. Wychowany w środowisku kolarskim, gdzie wspomaganie się środkami dopingowymi jest normą, a ambicje bycia najlepszym są uzależniającym narkotykiem, chłopak zostaje szybko postawiony przed serią dylematów, zarówno etycznych, jak i stricte sportowych. Czy poświęci wszystko, łącznie z własnym zdrowiem, by udowodnić swą wyższość nad innymi zawodnikami? A jeśli tak, to czy zrobi to dla siebie, czy jedynie po to, żeby zrobić na przekór ojcu?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Wyścig
  • Wyścig online
  • Wyścig za darmo
  • Wyścig Lektor PL
  • Wyścig Lektor PL online
  • Wyścig oglądaj
  • Wyścig Lektor PL bez limitów
  • Wyścig bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wyścig online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.