Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wszystko dla mojej matki

Wszystko dla mojej matki (2020) Film Polski
Oryginalny tytuł:
All for My Mother
Czas trwania:
103 minut
Gatunek:
Typ:

Film Polski

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Wszystko dla mojej matki Film Polski film za darmo online Ola była pięcioletnią dziewczynką, gdy została odebrana matce, znanej sportsmence. Teraz ma 17 lat i za sobą przejście przez nieudaną adopcję oraz pobyty w domach dziecka. Uciekała z nich tylko po to, by wrócić do matki, po której jedyną pamiątka jest krótkie nagranie wideo. Ucieczki wiodą w końcu Olę do zakładu poprawczego, ale i tu dziewczyna nie przestaje marzyć o odzyskaniu rodzicielki. Wierząc, że zwróci na siebie jej uwagę odnosząc sukcesy w zawodach sportowych, zaczyna zawzięcie trenować lekkoatletykę. Opowieść o nadziei w świecie niewolnym od brutalnej przemocy, której doświadcza również bohaterka.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Wszystko dla mojej matki
  • Wszystko dla mojej matki online
  • Wszystko dla mojej matki za darmo
  • Wszystko dla mojej matki Film Polski
  • Wszystko dla mojej matki Film Polski online
  • Wszystko dla mojej matki oglądaj
  • Wszystko dla mojej matki Film Polski bez limitów
  • Wszystko dla mojej matki bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wszystko dla mojej matki online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.