Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wszystkie pieniądze świata

Wszystkie pieniądze świata (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
All the Money in the World
Czas trwania:
132 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Wszystkie pieniądze świata Lektor PL film za darmo online Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach nie do rozwiązania...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Wszystkie pieniądze świata
  • Wszystkie pieniądze świata online
  • Wszystkie pieniądze świata za darmo
  • Wszystkie pieniądze świata Lektor PL
  • Wszystkie pieniądze świata Lektor PL online
  • Wszystkie pieniądze świata oglądaj
  • Wszystkie pieniądze świata Lektor PL bez limitów
  • Wszystkie pieniądze świata bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wszystkie pieniądze świata online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.