Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza
10288 wyświetleń

Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza (2011) Lektor PL
Czas trwania:
110 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj za darmo Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza Lektor PL filmy Film na podstawie wspomnień byłego żołnierza, który wraca z wojny w Iraku i zaczyna pracę jako strażnik w jednym z najbardziej niebezpiecznych zakładów karnych w Wielkiej Brytanii. Sam Norwood zaraz po przybyciu do więzienia, odkrywa, że to teren kierujący się własnymi regułami, ze skorumpowanymi pracownikami, przemocą i handlem narkotykami.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza
  • Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza online
  • Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza za darmo
  • Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza Lektor PL
  • Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza Lektor PL online
  • Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza o
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wkręcony: Prawdziwe życie klawisza online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.