Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Wściekłe Pięści

Wściekłe Pięści (1972) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Fist of Fury - Jing wu men - 精武門
Czas trwania:
102 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Wściekłe Pięści Lektor PL film za darmo online Akcja rozgrywa się w okupowanym przez Japończyków Szanghaju, w latach 20. naszego stulecia. Mistrz szkoły walki zostaje otruty przez konkurencję. Jego najlepszy uczeń poprzysięga zemstę. Świadom grożącego niebezpieczeństwa samotnie wdziera się na teren kontrolowany przez znienawidzonego okupanta. Słynna scena, w której Lee wysokim kopnięciem rozbija tabliczkę z napisem "Psom i Chińczykom wstęp wzbroniony" umieszczoną na bramie miejskiego parku na stałe weszła do antologii filmów kung fu, będąc wielokrotnie cytowaną, parodiowaną i wspominaną. Niektóre rozwiązania realizacyjne mogą dziś nieco śmieszyć, ale rekompensuje to znakomita kreacja głównego bohatera.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Wściekłe Pięści
  • Wściekłe Pięści online
  • Wściekłe Pięści za darmo
  • Wściekłe Pięści Lektor PL
  • Wściekłe Pięści Lektor PL online
  • Wściekłe Pięści oglądaj
  • Wściekłe Pięści Lektor PL bez limitów
  • Wściekłe Pięści bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Wściekłe Pięści online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.