Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Władca lalek: Powstanie osi

Władca lalek: Powstanie osi (2012) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Puppet Master X: Axis Rising
Czas trwania:
86 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Władca lalek: Powstanie osi Lektor PL film za darmo online Jedna z lalek stworzonych przez Andre Toulona zostaje ukradziona przez nazistów. Odpowiedzialny za to komendant Moebius (Scott King) chce za wszelką cenę odkryć sekret żywotności owej marionetki, by na jej bazie stworzyć własną armię żołnierzy. Opiekujący się pozostałymi lalkami Danny Coogan (Kip Canyon), wraz ze swoją dziewczyną Beth (Jean Louise O'Sullivan) i sierżantem Stonem (Brad Potts), planują powstrzymać Moebiusa.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Władca lalek: Powstanie osi
  • Władca lalek: Powstanie osi online
  • Władca lalek: Powstanie osi za darmo
  • Władca lalek: Powstanie osi Lektor PL
  • Władca lalek: Powstanie osi Lektor PL online
  • Władca lalek: Powstanie osi oglądaj
  • Władca lalek: Powstanie osi Lektor PL bez limitów
  • Władca lalek: Powstanie osi bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Władca lalek: Powstanie osi online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.