Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Władca lalek 5: Ostatnia walka

Władca lalek 5: Ostatnia walka (1994) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Puppet Master 5: The Final Chapter
Czas trwania:
82 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Władca lalek 5: Ostatnia walka Lektor PL film za darmo online Mistrz lalek, Toulon, umarł. Jako swego następcę wybrał Ricka Myersa, młodego technika, którego pasją jest tworzenie miniaturowych robotów. Tajemnicza formuła nadal fascynuje. Z królestwa zła przybywa demon chcący zawładnąć formułą życia. Musi jednak pokonać sześciu krwawych obrońców. Do tego celu wykorzystuje lalkę, w którą wtłacza całe swoje zło i nienawiść. Gdy Rick i jego kukiełki nie mogą poradzić sobie z nowym niebezpieczeństwem, zjawia się Toulon (przejmując kontrolę nad jedną z lalek Micka) i stawia czoło wrogowi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Władca lalek 5: Ostatnia walka
  • Władca lalek 5: Ostatnia walka online
  • Władca lalek 5: Ostatnia walka za darmo
  • Władca lalek 5: Ostatnia walka Lektor PL
  • Władca lalek 5: Ostatnia walka Lektor PL online
  • Władca lalek 5: Ostatnia walka oglądaj
  • Władca lalek 5: Ostatnia walka Lektor PL bez limitów
  • Władca lalek 5: Ostatnia walka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Władca lalek 5: Ostatnia walka online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.