Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Władca lalek 4

Władca lalek 4 (1993) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Puppet Master 4
Czas trwania:
79 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Władca lalek 4 Lektor PL film za darmo online Badania nad sztuczną inteligencją są tak zaawansowane, że od jej stworzenia dzieli już tylko krok. Siłom zła nie bardzo jednak to odpowiada. Ekspediują na Ziemię swojego wysłannika, który poszczególnym naukowcom zajmującym się tym problemem ma podrzucić pewien specyficzny podarunek. Mianowicie w drewniane skrzynce ukryta jest lalka-monstrum, która w odpowiednim momencie ma zabić obdarowanego i wyssać z niego energię. Tak się dzieje, giną po kolei naukowcy do czasu kiedy coś poszło nie tak i teraz ich plan jest zagrożony, a prawda może wyjść na jaw.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Władca lalek 4
  • Władca lalek 4 online
  • Władca lalek 4 za darmo
  • Władca lalek 4 Lektor PL
  • Władca lalek 4 Lektor PL online
  • Władca lalek 4 oglądaj
  • Władca lalek 4 Lektor PL bez limitów
  • Władca lalek 4 bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Władca lalek 4 online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.