Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Władca Pierścieni: Powrót Króla

Władca Pierścieni: Powrót Króla (2003) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
The Lord of the Rings: The Return of the King
Czas trwania:
201 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Władca Pierścieni: Powrót Króla Napisy PL film za darmo online Nadszedł ten czas. Czas Frodo, który musi pokonać przebiegłego Golluma, przetrwać przerażający atak olbrzymiego pająka Sheloby i oprzeć się zniewalającej mocy Pierścienia, który niesie za sobą zniszczenie i zgubę. Czas Aragorna, który musi dobyć miecza swych przodków i przyjąć koronę swojego dziedzictwa. Czas potężnego starcia, które czarodziej Gandalf nazwał największą bitwą naszych czasów. Nadszedł też czas inspirującej kulminacji trylogii opartej na klasyce literatury autorstwa J.R.R. Tolkiena. Po raz trzeci film z kultowej trylogii zdobył nominację do Nagrody Akademii w kategorii Najlepszy film i po raz pierwszy ją otrzymał (oraz 10 innych). Król zasłużył na swoją koronę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Władca Pierścieni: Powrót Króla
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla online
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla za darmo
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla Napisy PL
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla Napisy PL online
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla oglądaj
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla Napisy PL bez limitów
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Władca Pierścieni: Powrót Króla online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.