Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Władca Pierścieni: Dwie Wieże

Władca Pierścieni: Dwie Wieże (2002) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
The Lord of the Rings: The Two Towers
Czas trwania:
179 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Władca Pierścieni: Dwie Wieże Napisy PL film za darmo online Drużyna Pierścienia została rozbita. Z dziewięciu jej członków dwóch zginęło. Merry i Pippin zostają wzięci do niewoli przez orki. Aragorn, Legolas i Gimli ruszają w pościg, by ich odbić. Frodo chce za wszelką cenę wypełnić misję Powiernika Pierścienia, nawet sam. Wie też, że w pojedynkę łatwiej będzie mu umknąć przed ścigającymi na każdym kroku Drużynę Pierścienia szpiegami. W misji tej zdecydowanie pragnie wspierać go Sam, nawet wbrew jego życzeniu. Tak więc rozpoczyna się dużo trudniejszy etap misji Powiernika Pierścienia. Tymczasem Merry i Pippin, po wydostaniu się z niewoli, prowadzą armię pradawnych Entów na Isengardu, gdzie leży siedziba zdrajcy Sarumana. Aragorn, Legolas, Gimli i Gandalf Biały wspierają Rohan w bitwie o Rogaty Gród, mającej odeprzeć najazd Isengardu. Członkowie rozbitej Drużyny Pierścienia rozumieją, że tylko tym sposobem mogą wspomóc Powiernika Pierścienia w jego misji. Niestety wszystko wskazuje na to, że wojna z siłami Mordoru za chwilę się rozpocznie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Władca Pierścieni: Dwie Wieże
  • Władca Pierścieni: Dwie Wieże online
  • Władca Pierścieni: Dwie Wieże za darmo
  • Władca Pierścieni: Dwie Wieże Napisy PL
  • Władca Pierścieni: Dwie Wieże Napisy PL online
  • Władca Pierścieni: Dwie Wieże oglądaj
  • Władca Pierścieni: Dwie Wieże Napisy PL bez limitów
  • Władca Pierścieni: Dwie Wieże bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Władca Pierścieni: Dwie Wieże online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.